MENÜ GERİ

Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz; Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet SARAÇ tarafından 1980 yılında kurulmuş olup ilk ticari faaliyetini gıda sektöründe gerçekleştirmiştir. Daha sonra inşaat sektörüne dahil olarak faaliyetlerine devam etmiştir. İlk yıllarında Saraçlar İnşaat adı altında hizmet veren firmamız, 2002 yılında şirketleşerek Saraçlar Mesken adı altında hizmetlerine devam etmektedir.

2015 yılı itibari ile Enerji ve Tarım sektörlerinde rol almaya başlayarak, insan yaşamının bir parçası olan yaptığı projeleri üstün hizmet amacıyla gerçekleştirerek, bulunduğu sektörlerde yüksek kalite ilkesiyle faaliyetlerine devam etmiştir. Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülke ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız. İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Misyon

Müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılayarak zamanında teslim ettiğimiz, kaliteli, hızlı, sağlıklı ve güvenilir hizmetlerimiz ile teknolojik yeniliklere uyumlu ve trend yaratan bir üretim politikası izleyerek, her projesinde farklılığı ve kaliteyi ortaya koyarak şehrimizde ve ülkemizde “kaliteli yaşam” anlayışını yerleştirmek; müşterilerimiz, yatırımcılarımız ve çalışanlarımız için yeni değerler yaratmak şirketimizin önemli hedeflerindendir.

Vizyon

Firmamızın temel atıldığı 1980 yılından itibaren yarım asıra yaklaşan tecrübesiyle sürekli kendini geliştiren, teknolojinin yeniliklerinden faydalanarak tüm müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile en iyi şekilde değerleri yöneterek, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza güvenli, verimli ve kaliteli hizmetler sunmuştur.